Event galleries

17.06.2019

Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne i Nieformalne Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej 16 czerwca zorganizowali rajd rowerowy i marsz Nordic Walking po Wigierskim Parku Narodowym - jest to jeden z największych parków narodowych w Polsce. Park jest obszarem udostępnionym dla różnorodnych form turystyki. W tym celu wyznaczone i urządzone zostały szlaki lądowe o łącznej długości 190 km dla turystyki pieszej i rowerowej oraz wyznaczone jeziora i rzeki do uprawiania turystyki wodnej. Turystyka na szlakach turystycznych Parku może się odbywać przez cały rok od świtu do zmierzchu. 
Trasa grupy rowerowej - Krzywe - Dolina rzeki Czrnej Hańczy - Jezioro Muliczne - Słupie - Suchar Wielki - powrót przez Płociczno do miejscowości Krzywe ( ok. 30 km)
Trasa grupy pieszej - Krzywe - Ścieżka Suchar - Mała Huta - Leszczewo - Wapienniki - powrót do miejscowości Krzywe ( ok. 11 km)
Po rajdzie rowerowym i marszu w miejscowości Krzywe odbyło się ognisko . Dziękujemy wszystkim za udział  Zdjęcia : Kręci nas turystyka Ełk ; Nordic Walkingowy Ełk - dziękujemy 

11.06.2019

8 czerwca odbyła się wędówka piesza po bezdrożach przez Biebrzański Park Narodowy. Wędrowaliśmy przez Grzędy i Czerwone Bagno. Bardzo pouczający spacer, a przejście przez Czerwone Bagno okazało się wielką frajdą. Wszyscy cieszyliśmy się jak dzieci. Pomimo robactwa, owadów, komarów spacer był jak najbardziej udany. Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się na szlaku :) 

10.06.2019
9 czerwca odbył się kolejny spływ kajakowy organizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku i Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej. Tym razem spływ rozpoczęliśmy w miejscowości Klusy a skończyliśmy w miejscowości Wierzbiny. Pokonaliśmy około 20 km przepływając przez 5 jezior, rzekę i kanał. Trasa spływu okazała się przepiękna, malownicze jeziorka, rzeka a do tego idealna pogoda sprawiła że maksymalnie się zrelaksowaliśmy :) Dziękujemy wszystkim za udział i widzimy się na kolejnym spływie. Zdjęcia Marcin Jakubczyk - dziękujemy :) 

Pages